AKTUALNOŚCI

AQUAPARK ZAKOPANE

Czerwiec 2014

Szukacie pomysłu jak aktywnie wypocząć po górskich wędrówkach, być może najlepszym wyborem będzie wybór jednego z podhalańskich basenów termalnych. My proponujemy Wam Aquapark w Zakopanem.

Ten położony nieopodal dworca PKP obiekt cieszy się dużą popularnością wśród gości odwiedzających Zakopane. Co możecie tam znaleźć?  Ze względu na specyficzny charakter Aquaparku ( sportowo - rekreacyjno - leczniczy, a także rozrywkowy) mieszczą się tu baseny wewnętrzne i zewnętrzne z wytyczonymi torami pływackimi, co odróżnia go od innych tego typu obiektów na Podhalu. A poza tym: urządzenia do hydromasażu, , liczne zjeżdżalnie wodne czy "dziką rzekę". Dla miłośników spokoju: świat saun i jacuzzi, a także taras widokowy z leżakami i wspaniałą panoramą Tatr.
Aquapark Zakopane to jednak nie tylko "wodna" rozrywka, ale także jedyna w Zakopanem kręgielnia z pięcioma torami, oraz klub fitness.

Szczegółowe informacje o Aquaparku znajdziecie na jego oficjalnej stronie pod adresem: www.aquapark.zakopane.pl
Zapraszamy do Willi Szafran na nocleg w Zakopanem. Po zwiedzaniu Zakopanego czy wędrówce po Tatrach, nocleg u nas będzie prawdziwym relaksem. Oferujemy pokoje gościnne w znakomitej lokalizacji w Zakopanem. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Oferta. Zapraszamy przez cały rok. Zakopane jest piękne o każdej porze roku.

Wróć do poprzedniej strony